Portrety na zamówienie, portrety ze zdjecia, portrety na prezent!!!
 

e-mail: klosart@tlen.pl

Strona Główna
Galeria - Portrety :
Wybierz poniżej dział, który Cię interesuje:
######### portrety niemowlaki
######### portrety dzieci
######### portrety młodzież
######### portrety modelki
######### portrety dorośli
######### portret ślubny
######### portrety pary
######### portrety psy
######### portrety koty
######### obrazy olejne
######### portret olejny
Pytania
######### Strona Główna
######### o mnie
######### zamówienia
######### jakie zdjęcia?
######### cennik
######### technika malarska
######### współpraca
######### jak oprawiać portrety
######### transport
#########  
Księga Gości

 

Czytaj Wpisz się
 

Załóż Swoja własna księgę za darmo!

 

 
     
 

O mnie

 

Nazywam się Krzysztof Kloskowski

 

Rysuję odkąd sięgam pamięcią, wystarczyła kartka papieru.... Na początku rysowałem wszystko, był to mój sposób życie. Mając kilka lat wiedziałem, co chcę w życiu robić...  Potem byłe wycieczki do galerii i muzeów, przyglądanie się dziełom wielkich mistrzów, szukanie swojego stylu i narodziła się nowa fascynacja "portrety". Krzysztof Kloskowski - malowanie portretów w ŁebiePierwsze lekcję dał mi mało znany malarz Wojciech Brzozowski. Pokazał mi co w portretach jest najważniejsze i zacząłem ćwiczyć miałem wtedy dziesięć lat. Przez dwa lat ćwiczyłem warsztat  i od 1983 zacząłem portretować znajomych. Nie ukończyłem szkół plastycznych, czasami tego trochę żałuję. Znajomi, którzy ukończyli ASP przekonali mnie jednak, że nie powinienem,  w Polsce nie ma studiów plastycznych, gdzie uczono by malować portret. Klienci pytają mnie czasem; "ile czasu uczyłem się tak malować portrety". Odpowiadam zgodnie z prawdą: "całe życie", bo zawsze trzeba uczyć się czegoś nowego i doskonalić warsztat.

Na pytanie "jak nauczyłem się tak malować portrety?" odpowiadam, że warto oglądać dzieła wybitnych mKrzysztof Kloskowski - maluje portrety pozowane, łeba 1996 rokalarzy, a technikę można podpatrzeć od malarzy portrecistów na deptakach i promenadach, czasami któryś coś podpowie... Tu serdecznie podziękowania składam Markowi, Romkowi oraz Magdzie... , a w szczególności mojej nauczycielce plastyki z podstawówki Pani Jadwidze Moskiej. Bez ich pomocy mój warsztat nie byłby tak dobry.

 

Od 1993 roku mieszkam i tworzę w Bydgoszczy. Jeżeli ktoś chciałby mnie zobaczyć przy pracy, zapraszam go do Łeby, gdzie co roku od czerwca do końca sierpnia maluję portrety. Miejsce mojej letniej pracowni w Łebie to ulica Wojska Polskiego przy klubie "Mateus" - zapraszam.

 

Mieszkańców Bydgoszczy i okolić zapraszam do pracowni całorocznej na Szwederowie. Ulica Orla 3-7/35

 

 


Referencje:

 

 

Oto kilka przykładowych opinii z księgi gości:

Witam. Chciałam podziękować za przepiękny portret, jaki Pan namalował. jest to prezent dla rodziców na gwiazdkę, mają 25 rocznicę ślubu :) jestem pod wrażeniem jakości portretu. gorąco wszystkim polecam! naprawdę warto zainwestować w taki niecodzienny prezent!
jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam (Aleksandra Wierzbicka)

 


Witam:) Ja również chciałam się podzielić moją radością, po otrzymaniu portretu, który zamówiłam na rocznicę ślubu dla moich rodziców, był po prostu wspaniały... Polecam każdemu, kto ma ochotę to zrobić, zamówić portret i waha się i jeszcze tego nie zrobił... polecam z całego serca... naprawdę warto:) (asien21)
 


Prace malowane przez pana Kloskowskiego są naprawdę super! Dostałam swój portret w Łebie, jako prezent od narzeczonego i byłam bardzo mile zaskoczona. Portrety są odbiciem własnej twarzy. Pamiątka na wiele lat. Pozdrawiam! (Danusia)


Portret namalowany przez Pana w dniu 16 czerwca naszej córki w Łebie podziwiany jest przez całą rodzinę i znajomych. Już teraz wiemy na pewno, że nie będzie to jedyne Pańskie dzieło w naszym domu!!! (Sebastian i Dorota)


Witam i chciałabym podzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi portretu, który zamówiłam mężowi na rocznicę naszego ślubu: doświadczenie, precyzja, estetyka, realistyczne odwzorowanie- słowem REWELACJA. Doskonały prezent na każdą okazję. POLECAM. SPRAWDZONE. SATYSFAKCJA GWARANTOWANA! (Emilka)


Portretu który namalował Pan Krzysztof nie da się opisać. Jest fantastycznie niesamowity :) Teraz czekam na reakcję mojej dziewczyny gdy dostanie go na gwiazdkę. Pozdrawiam (Maciek)


Dzisiaj z rana odebralam przesliczny portret autorstwa pana Krzysztofa. Jestem pod wrazeniem jego talentu. Namalowal moją jedyną siostrę w przecudowny sposob. Za miesiac wychodzi za maz a obraz ten bedzie jej przypominal o cudownej przeszlosci. Oby na nowej drodze wiodlo sie jej rownie bajkowo.( Agata)


:):):) zamówiłem obrazek i wyszedł naprawde pięknie jeśli ktoś chciałby zobaczyć moge wysłać zdjęcie na maila:) naprawdę polecam (artur)


zamówilem portret mojej dziewczyny i musze przyznac,ze wyszedl fantastycznie :) nie znam jeszcze reakcji Mani ale spodziewam sie wybuchu entuzjazmu a moze nawet jakiejs nagrody :) dziekuje panie Krzysztofie-to dzieki panu...:) (marcin)

I wiele, wiele innych !!!

 

Proszę przeczytać także moje komentarze na allegro:

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1588189

 


Adres

 

Galeria Portretu Klosart

Krzysztof Kloskowski

ul. Orla 3-7/35

85-114 Bydgoszcz

tel. (0-52) 5826667

kom. 0 602 121 876

Skype: klosart

e-mail: klosart@tlen.pl

konto 71 1240 1183 1111 0000 1302 0848

Portrety na zamówienie, portrety ze zdjecia, portrety na prezent!!!

 
     
 
Wybór języka

 Polskie Strony Artystyczne

 ekspozycje sztuki

 Katalog stron - Dobre strony

 #########

  ART toplista - katalog witryn artystycznych

 www.art-abc.com

 

Linki
######### www.kupsprzedaj.pl
#########  ebiznes
######### Zielone Płuca Polski
######### www.friko.pl
######### psy-net
######### masaż
######### linki
######### Koty rasowe, hodowle kotow rasowych
 

 

 

 

 

aktualizacja 17.11.2010

Copyright 1993-2010 Krzysztof Kloskowski

  #########

Darmowe serwery